IT prieziura
interneto svetaines
hostingas
prekyba IT iranga
IT priežiūra

IT prieziuraĮmonėms ir fiziniams asmenims teikiame IT įrangos priežiūros paslaugas. Pagrindiniai mūsų klientai - įmonės su nedideliu IT ūkiu (iki 5-ių ar 10-ies kompiuterių) bei fiziniai asmenys, nors galėtume aptarnauti ir įmones su daugiau nei 100-u darbo vietų. Mažų įmonių ir fizinių asmenų rinkos sektorius pasirinktas todėl, jog manome, kad tokio dydžio įmonėms yra ŽYMIAI PIGIAU samdyti IT ūkį prižiūrinčią įmonę, nei įdarbinti IT administratorių. Bent jau dėl to, jog prižiūrinti įmonė niekada neserga, neatostogauja ir neprašo laisvadienių. Pasirūpinsime viskuo, kad Jūsų darbas būtų kiek įmanoma sklandesnis. Iškilus problemai - per kiek įmanoma trumpesnį laiką (dažniausiai per 1 - 2 val.) atvyksime, diagnozuosime ir kiek tik leis galimybės - nedelsiant pašalinsime sutrikimą. Priziūrėdami/tvarkydami įmonės ar asmens IT įrangą atliekame visus darbus. Tame tarpe:

  • naujo ar seno kompiuterio bei pagalbinių įrenginių paruošimas darbui (surinkimas, programinės įrangos įdiegimas ar perdiegimas iš naujo, pajungimas),
  • lėtai veikiančių ar visai neveikianiančių kompiuterių problemų nustatymas ir šalinimas,
  • visų kompiuterio sudedamųjų dalių diagnostika,
  • kompiuterio valymas nuo virusų, šnipinėjančių programų, reklaminio brukalo,
  • ištrintų/sugadintų duomenų atstatymas (esant teorinėms galimybėms),
  • saugus duomenų naikinimas (esant poreikiui),
  • interneto veiklos sutrikimų diagnozavimas ir šalinimas (jei bėdos ne iš interneto tiekėjo pusės),
  • serverių (Windows, Linux) priežiūra, konfigūravimas ir administravimas,
  • kompiuterinių tinklų projektavimas ir diegimas,
  • profilaktinis įrangos patikrinimas.

 

Pasirašius IT įrangos priežiūros paslaugų sutartį - klientas gauna vieną brangiausių mūsų paslaugų - konsultacijas - NEMOKAMAI.

Žemiau pateikiame mėnesinio aptarnavimo kainas, priklausomai nuo kompiuterių kiekio.

1-5 50 Eur + PVM
5-10 90 Eur + PVM
10-20 130 Eur + PVM
>20 sutartinė

 

* Nurodyta kaina TIK UŽ DARBUS. Į kainą neįeina įrengimų ar jų dalių kaina. Jei reikalinga papildoma įranga arba kompiuteryje ar kitame įrenginyje reikia ką nors keisti (atnaujinti, papildyti ir pan.) - išrašysime atskirą PVM sąskaitą faktūrą (prieš tai suderinę su Jumis kainą). Užtikrinsime, kad įrangos ar dalių kainos butų vienos pigiausių rinkoje. Klientui pageidaujant, galima mokėti kas pusmetį, ketvirtį ar kas mėnesį.

Fiziniams asmenims arba įmonėms, nenorinčioms ilgalaikių sutarčių - siūlome aptarnavimą pagal iškvietimą. 1 val. - 40 Eur +PVM (Vilniaus mieste atvykstame nemokamai, laikas skaičiuojamas valandos tikslumu nuo atvykimo į vietą). Pastoviems klientams (dirbantiems be sutarties) taikome iki 25% nuolaidą.

Išbandykite mūsų paslaugas - pirmas vizitas ir IT ūkio situacijos įvertinimas - NEMOKAMAS!