IT prieziura
interneto svetaines
hostingas
prekyba IT iranga
Prekyba IT įranga

prekyba IT irangaPrekyba IT įranga nėra pagrindinė mūsų veikla. Dažniausiai šią paslaugą siūlome savo pastoviems klientams (tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims), tačiau tuo neapsiribojame. Turime sutartis su IT įrangos tiekėjais-didmenininkais (UAB "Acme kompiuterių komponentai", UAB "TD Baltic", UAB "Asbis" ir kt.). Galime aprūpinti Jus ne tik "geležimi", bet ir LEGALIA programine įranga (Microsoft, ESET, Adobe bei kitomis).

Visada stengiames pasiūlyti konkurencingą kainą. Jei planuojate įsigyti IT įrangą - atsiųskite prekės modelį, bei kainą, už kurią galite nusipirkti - galbūt galėsime pasiūlyti mažesnę. Ypač domina didesni užsakymai, tačiau norėtume atkreipti dėmesį į tai, jog dirbame tik su IŠANKSTINIU apmokėjimu už prekes (neprekiaujame išsimokėtinai). Be to - užsakymai, kurių suma mažesnė nei 300 Eur +PVM priimami tik iš pastovių klientų. Prekes pristatome į vietą be papildomo mokesčio (Vilniuje). Klientui pageidaujant, tiek stalinius (desktop), tiek nešiojamus (notebook) kompiuterius galime paruošti darbui.

Parduodamai IT įrangai suteikiama gamintojo garantija. Garantinio remonto patys neatliekame - tam yra kiekvieno gamintojo akredituoti garantinio aptarnavimo centrai. Tačiau atsitikus bėdai - savo klientais pasirūpinsime - sugedusį įrenginį paimsime, nuvešime į servisą ir sutaisytą ar pakeistą nauju parvešime atgal. Daugeliu atvejų - NEMOKAMAI.

Klientams pageidaujant - galime pasiūlyti ir dėvėtą IT įrangą. Tačiau tokiai įrangai dažniausiai garantija nesuteikiama. Esant poreikiui - galime pasirūpinti pasenusios, neveikiančios ar nebereikalingos IT įrangos išvežimu perdirbimui. Paimsime ir išvešime NEMOKAMAI. Kai kuriais atvejais (priklausomai nuo atiduodamos perdirbimui įrangos likutinės rinkos vertės) - galime ir nupirkti.

Nei prekybos salono, nei elektroninės parduotuvės dar neturime, todėl negalime nei pasiūlyti daikto "pačiupinėti", nei atsiųsti prekių kainininko ar katalogo. Skambinkite, rašykite ir klauskite.